Board's paradise Aktuálne

31/07/2011

Boardsparadise v lete 2011

Boardsparadise v lete 2011

Keď sa tak pozerám na našu stránku, tak to vyzerá akoby sme už nič nerobili.

 

Opak je však pravdou. Makáme, bavíme sa a hlavne jazdíme na všetkom čo sa podobá snowboardu.

Peťo to opísal takto:

Leto nám už začalo sneh pomynul tak čo iné nám ostáva ako vypraviť sa na ľadovec. Tento rok tím BOARDSPARADISE išiel až do Talianska do strediska menom Val Senales na 12 dňový trip. Prvý deň jazdenia nas čakalo milé prekvapenie a to pol metrový prašan a krásne šejpnutý park s rozlohou 120 000m2. Park sa skladal z easy lajni, kde boli základne rovné bedne a malinké skoky, v strednej lajne, už bol park rozmanitý od menších skokov až po väčšie skoky vela jibbových prekážok, a nakoniec profi lajna, kde mimochodom jazdili aj naši reprezentanti sa skladala z velkých skokov a najväčší z nich mal cca 20m síce prekažok bolo menej ale za to boli strmé a dlhé. Na záver snáď už len čekni video

Diskusia (0)

 

10/09/2010

2 týždne na Dachsteine s Boardsparadise

2 týždne na Dachsteine s Boardsparadise

Leto nám pomaly ale isto odchádza a my Vám prinášame videjko plné zažitkov so snowboardom:)

TU TO UVIDÍŠ

Diskusia (0)

 

30/06/2010

Pozdrav z Dachsteinu

Pozdrav z Dachsteinu

 

Posielame pozdrav z Dachteinu!

Ako prvý chce pozdraviť Marcel celu svoju rodinu a podakovať pánovi Obamovi za snahu o svetový mier.  Pri ňom momentálne sedí Mirko Blaho, ale zažratý do playka, nechce odkazať nič. Iba jeden rým : Tomáš Mravec, väčší kanec. Tak teraz prichádza k slovu aj Tomáško, ktorý chce pozdraviť hlavne všetky baby z Prievidze a odkazuje, nech čekujú fotky. Sú len pre ne! Mirko sa asi nemýlil :D. Peťo tu teraz s nami nieje, ale isto pozdravuje maminu a tatina a pýta sa či može ostať dlhšie.

Moje slovo na záver.  Je nám tu fajn :)

 

Diskusia (0)

 

15/04/2010

BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS 2010

BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS 2010

Tím BOARDSPARADISE samozrejme nemohol chýbať ani na akcií, ktorá uzatvára tohtoročnú  zimnú sezónu v Čechách i u nás. Píšem o BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS 2010, kde si jazdci nášho tímu najviac dávali U-rampu, kde bol po 4 dňoch silno pozorovateľný progres. Za účasti skvelých jazdcov z 10krajín sveta bol pre našich riderov tento výlet veľkou inšpiráciou. Týmto sme štýlovo zakončili tohtoročnú zimnú sezónu a už sme sa nalno vrhki na letnú prípravu. Hor sa na ľadovce!

Fotky našich riderov Marcela a Peťa sú v galérii.

Diskusia (0)

 

02/03/2010

BOARDSPARADISE FREESTYLE SESSION

BOARDSPARADISE FREESTYLE SESSION

Aj keď nás počasie chcelo vyhnať v sobotu z kopca, nepodarilo sa mu to. Drsní snowboarďáci a snowboarďáčky si išli svoje aj v daždi. Dávali si nové triky na picnic table osadenom dole pri parkovisku. Na obed sa počasie umúdrilo a vedenie strediska SKI TMG REMATA spustilo vleky. Hneď sa začalo skákať na skokoch, na akých mnohí ešte neskákali. Adrenalín snowboardistom i divákom dvíhali aj jazdy na športových autách značky SUBARU. Atmosféru vylepšoval DJ HOODY skvelými hip-hop a R&B pesničkami. Na záver dostali jazdci,ktorí urobili za celý deň najlepší dojem ceny od snowboardového shopu BOARDPARADISE. Akciu podporila taktiez Nadacia Slovenskej Sporitelne, začo velmi pekne ďakujeme.

 

Tešíme sa na ďaľší ročník Boardsparadise freestyle session :)

Ale ešte skôr sa dočkáte fotiek v galérii.

Diskusia (1)

 

02/03/2010

Výsledky Rematského Slalomu

Výsledky Rematského Slalomu

V dňoch 12. a 13. februára 2010 usporiadal snowboardový klub Boardsparadise (www.snbparadise.sk) pod krídlami Snowboardovej Asociácie Slovenska 1. a 2. kolo Slovenského pohára v  alpine snowboardingu. Prvý súťažný deň sa pretekalo v podmienkach večerného osvetlenia a druhý deň si pretekári zmerali zručnosti na trati za krásneho slnečného počasia. V lyžiarskom stredisku SKI TMG Remata v olympijskej disciplíne paralelný slalom súťažilo 28 pretekárov rozdelených do 6 kategórii: pod 15 rokov (žiaci, žiačky), pod 18 rokov (juniori, juniorky), nad 18 rokov (muži, ženy). Mená víťazov aj porazených nájdete vo výsledkoch.

 

Diskusia (0)

 

25/02/2010

BOARDSPARADISE FREESTYLE SESSION 2010

BOARDSPARADISE FREESTYLE SESSION 2010

Tento rok sme opať v spolupráci so strediskom Ski TMG Remata vybudovali snowpark. V jednej línii bude za sebou osadený kotúč na vrchu kopca, v ďaľšej časti kopca je väčší skok vysoký cca 2 metre a po ňom nasleduje menší 1 meter vysoký skok. Pri parkovisku bude osadený picknic table(piknikový stôl) a popri ňom bude osadený sud v platforme malého skoku. Atmosféru bude dotvárať DJ, pri ktorom bude oddychová zóna vytvorená zo štýlových sedačiek od firmy Tuli. Komu nebude stačiť adrenalín z kopca , môže si ho dopniť pri jadze na autách značky SUBARU. Kvalitné vozidlá a krásne baby budú predstavovať autá, čo patria na hory.

všETCI STE VíTANí ;)

Diskusia (0)

 

09/02/2010

2. ROČNÍK REMATSKÉHO SLALOMU

2. ROČNÍK REMATSKÉHO SLALOMU

V dňoch 12. a 13. februára 2010 (piatok a sobota) sa v stredisku Ski TMG Remata uskutoční druhý ročník Rematského slalomu - jediný alpin pretek tejto sezóny v kalendári SAS. Pretekári budú rozdelení do kategórií podľa veku: žiaci / žiačky (do 15 rokov), juniori / juniorky (15 až 18 rokov) a muži / ženy (nad 18 rokov). Každý pretekár, ktorý sa umiestni do tretiaho miesta vo svojej kategórii, bude odmenený diplomom a medailou. Celkový víťaz mužskej a ženskej kategórie obdrží putovný pohár Rematského slalomu.

Viac informácií vrátane harmonogramu súťaže nájdete v propozíciách.

Diskusia (0)

 

12/01/2010

Backcountry Life and Ride

Backcountry Life and Ride

Feeridový tréner snowboardového klubu Boardsparadise organizuje s spolupráci s českými freeridovými legendami kurz s názvom "Backcountry life and ride"

Program kurzu sa bude odvíjať od poveternostných podmienok v danom termine 12. 13. 14. 02.2010. Hlavnou náplňou je jazdenie vo voľnom teréne spojené s oboznamovaním sa s lokalitami vo Vratnej doline.

- večerné seminre spojené s lavínovou tématikou

- základné ukážky poskytovania prvej pomoci vo voľnom teréne

- život a pohyb v backcountry (možnosť vyskušať nocný bívak)

- prednášky členov horskej a záchrannej služby

Diskusia (0)

 

10/01/2010

NOKIA Snowboard X Tour

NOKIA Snowboard X Tour

Snowboardová asociácia Slovenska pre vás pripravila sériu pretekov vo freestyle snowboardingu s názvom NOKIA Snowboard X Tour. Na slovenské pomery pôjde o čosi, čo možno nazvať aj next level v organizácii pretekov v snowboardingu, kedže seriál sa bude skladať zo šiestich pretekov v najnavštevovanejších lokalitách zimných stredísk na Slovensku.

Diskusia (0)

 

15/09/2009

Kde nemožeme chýbať?

Kde nemožeme chýbať?

NO predsa na otvaračke na Hintertuxe

Na Ladovci Hintertux sme sa poprvykrát v sezóne 2009/2010 dostali na sneh a pripomenuli sme si sko to ide na snehu. Okrem toho sme mali možnosť vidiet najlepších jazdov dávať triky aké sme doteraz videli len v snowboardových videách. Bolo to kráchnych 5 dni plných nových zážitkov. Niekoľko fotiek v galérii ;)

Diskusia (0)

 

27/07/2009

BOARDSPARADISE V LETE

BOARDSPARADISE V LETE

Letná pauza sa dostala už aj na Dachstein. TAkže naše sústredenia sa zameriavaju skôr na lenté zábavky pri vode. Čekujte v galérkach.

Diskusia (0)

 

23/06/2009

Dachstein sa stale neroztopil...

Dachstein sa stale neroztopil...

a my sme tam urobili veľký progress, vďaka kvalitnému parku, v ktorom boli postavené prekážky tak ako pre profesionálov, tak i pre úplných začiatočníkov. Štyri dni v parku nás posunuli o niečo ďalej. Chalani, ktorý jazdili prekážky prvýkrát sa odvážne pustili cez každú bedničku a posledný deň bola ich istota taká veľká, že chceli skúšať okrem 50-50 aj boardslidy...no musel som ich brzdiť,a aby si nechali niečo aj na ďalší krát:))

Po celodennom jazdení v parku sme trávili voľný čas na prírodnom kúpalisku v dedinke pod ľadovcom. Keď nám svietilo slnko tak sme sa aj okúpali a keď sa mračilo tak sme sa vybláznili na trampolíne, alebo pri "vodnom" futbale. Pred spánkom sme si ešte pustili film a takto nám ubehli dni ako voda. Teším sa na ďalší výlet. ;)

Fotky najdete v galérii tu

Diskusia (0)

 

16/06/2009

Boardsparadise sa chysta na Dachstein

Boardsparadise sa chysta na Dachstein

Najmladsia posadka z Prievidzko-Handlovskej kotliny vyraza od 18. do 21. juna na ladovec do freestyloveho parku,tkoreho nakres si mozete kuknut tu

Diskusia (1)

 

03/06/2009

Nové možnosti

Nové možnosti

Prinášam najnovšie správy zo sveta snowboardingu do Handlovej. V dňoch 29. až 31.5. 09 sme sa zúčastnili na konferencii Svetovej snowboardovej federacie, na ktorej sa nám podarilo získať dôležité kontakty pre slovenský snowboarding. Nášho klubu sa to týka hlavne v tom smere, že ak budú jazdci disciplínovane trénovať a učiť sa anglicky, vzniká tu pre nich príležitosť zajazdiť si aj s najlepsími jazdcami na svete. Tak hor sa dotoho ;)

na foto je Julo a Peetu Piiroinen(momentálne najlepší snowboardista na svete, za poslednú výhru zinkasoval 50000 USD(cca 1 500 000skk))

http://www.ttrworldtour.com/multimedia/video.html?&movieId=315&ch=00001&aid=318&w=714&h=402&player=flash&speed=3&lan=eng&css=navicast.css

Diskusia (0)

 

30/03/2009

Suché tréningy

Kedže nám Remata už zavrela svoje vleky, presúvame tréningy do telocvične. Letnú prípravu zahájime v Handlovej aj v Prievidzi.

V Handlovej sa budeme stretávať v telocvični bývalého Stredného Odborného Učilišťa v pondelok od 15.15 do 16.30 a v piatok od 18.30 do 20.00

 

 

V Prievidzi sa budeme stretávať v telocvični III.Základnej školy, Ul. S. Chalupku č.12 v utorok od 17.00 do 18.30 a v piatok od 16.00 do 17.30

 

Tak do skorého videnia!

Diskusia (0)

 

29/03/2009

Základ pre skok je na kopci

Tak dnes odstavili vleky. Keď som dorazil na kopec, odstavené boli už aj ratráky, ale pan Moravčík, vedúci strediska, sadol do muldy a presunul kopu snehu pred strminu..čo môže byť dopad. Už z toho len treba vymodelovať kicker a môžme si zaskákať. Stretneme sa tam s lopatami:D

Diskusia (0)

 

26/03/2009

REMATA ZATVÁRA VLEKY

CAfte boarderi i boarderky! Neviem,či sa Vám dostalo do uší, že na Remate sa končí sezóna v nedeľu. Čo by ste povedali nato keby sme si tam postavili skok ak nie viacej??? Koľkí by ste boli za?? Ak sa najde aspoň 10 ľudí, niečo by sme sa pokúsili zo strediskom dohodnúť, veď tam je este meter snehu...prečo to nevyužiť.

Zahlasuj v ankete na pravom boku;)

Diskusia (0)

 

24/02/2009

Výsledky 1.ročníka Rematského slalomu

Výsledky 1.ročníka Rematského slalomu

V kategórii články sa môžete bližšie pozrieť na výsledky zo slovenského pohára v paralelnom slalom na Remate organizovanej snowboardovým klubom Boardsparadise.

Diskusia (0)

 

02/02/2009

1. ročník Rematského slalomu

1. ročník Rematského slalomu

Zima sa nám ešte neskončila a tak sme sa v spolupráci so snowboardovou asociáciou rozhodli, že na Remate urobíme Slovenský pohár v paralelnom slalome a hneď 2 kolá. Prvé bude 21.2 v sobotu večer od 18.00 a druhé v nedeľu od 8.30. Všetky info nájdete v propozíciách a čo tam nenajdete sa môžete opýtať priamo mňa. julius.hermely@gmail.com

Prihláška na preteky

Diskusia (0)

 

19/01/2009

Fotky z Freestyle session

Fotky z Freestyle session

Pomaly sa mi začínajú do rúk dostávať fotky z krutej akcošky na Remate, tak ich hneď pridávam do galérie podľa toho od koho som ich dostal. Ten Braňo to riadne zabíjal! Ďakujem všetkým Vám, čo ste podporili túto vydarenú akciu a 1.marca sa možno opať vidíme na Remate pri ešte krutejšej párty:);)

čekujte galerku!!!

Diskusia (0)

 

18/01/2009

Stránka sa rozrastá

Vo forum-e čakáme tvoje reakcie a všetko čo sa deje okolo nás:D

Diskusia (0)

 

16/01/2009

Výstavba parku v galerke

v galérii môžeš čekovať, ako sa tvorí park na remate;)
galerka - skok na remate

Diskusia (0)

 

07/01/2009

17.1. PARTY V SNOWPARKU NA REMATE

17.1. PARTY V SNOWPARKU NA REMATE

Ďalšie menšie stredisko otvára svoje svahy pre snowboardistov. 17.1. sa lyžiarske/snb stredisko Ski TMG Remata zmení na jednu veľkú párty. Chlapci zo Snow parku Donovaly prídu postaviť skoky pre začínajúcich jazdcov, ale aj pre tých náročnejších a nebudú chýbať ani jibové prekážky pozdĺž celého kopca. Hudbu bude mixovať Dj Mate. Začiatok akcie je naplánovaný na 9:00. 

Počas tohto dňa dostaneš za 10 Euro (301,26 Sk) v Ski TMG Remata celodenný lístok, aby si mohol ukázať čo vieš. Najlepší z vás dostanú vecné ceny od Rossignolu a Heavy Tools. Odmenení budú najlepší snowboardisti a snowboardistky, freeskieri a freeskierky, aj mladí bažanti (rookies). 

V bufete na teba bude čakať kotlíkový guláš a čaj. Kto bude potrebovať dobiť sily dostane plechovku energetického nápoja Duracell. Prekážky v parku by mali byť podľa poseldných informácií takéto : box, barrel, rúra, kotúč, kicker, picnic table.

Diskusia (0)

 

06/01/2009

TRÉNINGY na REMATE

Konečne nám nasnežilo už aj na Remate ! Od nového roku do konca prázdnin budú tréningy na snehu v lyžiarskom stredisku SKI TMG Remata, kde sa budeme stretávať v pondelok, v stredu a v piatok na VEČERNOM SNOWBOARDOVANÍ a to od 18.00 do 19.30. Tak do skorého videnia a všetko dobré v novom roku ;)

dake tie fotečky si môžete pozrieť tu ;)

Diskusia (0)

 

24/12/2008

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly

3.1. 2009 si poďte pojazdiť do PARKU SNOW Donovaly. Luxusne šejpnutý park, dj zamixuje parádnu hudbu aby sa fajn jazdilo, občerstvenie priamo na svahu a určite tam nebudú chýbať všetci tvoji kámoši. Okrem toho prebehne testovačka produktov od firmy Rossignol a shredding s ich slovenskými jazdcami. Vyhodnotenie s vecnými cenami na afterparty pri kolibe Dami.

V prípade záujmu o kúpu 300 bodového skipassu za 7€ (210Sk) prosím meno a priezvisko zaslať na park@freeskiacademy.sk

Diskusia (0)

 

21/12/2008

PROGRESS

PROGRESS

Už ani nemsím písať, kde sme zavítali ale vidno, že sme v tom parku strávili už nejaký ten čas:)

Diskusia (0)

 

20/12/2008

Posledný víkend opať na Donovaloch

Posledný víkend opať na Donovaloch

Tak sme sa zase vybrali naberať skill na tyčkách aj s ostatnými členmi klubu. Veľké pokroky robil hlavne Miro, keď prekonával samého seba a točil dosku až do nosepressu.

Tak sa tešíme už na najbližší víkend .... vidíme sa kde? Na Donovaloch ! ;)

Diskusia (0)

 

07/12/2008

Donovaly freestyle

Donovaly freestyle

Snehu málo , ale Donovaly sa držia. Partia chalanov sa stará o park a my z toho máme veľkú radosť, keď tam môžeme skúsať prvé jibové pokusy v sezóne...tak nerieeeš!

Diskusia (0)

 

29/11/2008

Čertovica freeride

Čertovica freeride

V sobotu sme vyrazili s partiou kamarátov na freeride do našich hôr. Konkrétne sme urobili výstup nad Čertovicu v Nízkych Tatrách. Pre mnohých z nás to bola makačka, ale zabojovali sme. Že Tinus:)

Diskusia (0)

 

27/11/2008

Snowboardový tím Vám predstavuje...

Snowboardový tím Vám predstavuje...

BOARDSPARADISE snowboardový tím prichádza so svojou stránkou a prvou fotkou z výletu na ľadovci Hintertux.

Diskusia (0)

 
Peetdesigns Slovenská sporitelňa WWW.autodielyonline24.SK Board's paradise Mesto Handlová

ANDACO,s.r.o.

sponzorské
20 000,-eur


DANY 7,a.s.

sponzorské
5 000,-eur


Daifel finance, a.s

sponzorské
1 000,-eur